Čištění interiérů vozidel

Domácí čištění interiéru, zpravidla nikdy nenahradí komplexní služby profesionální firmou, která zajistí úplné a kvalitní čištění Vašeho vozu.

Prach a nečistoty se hromadí ve skrytých dutinách, přenáší se na Vaše oblečení, usazuje se v plicích a nepříznivě ovlivňuje zdraví cestujících.

Jste vyděšeni?

Nedělejte si starosti, obraťte se na nás a my Vaše auto vyčistíme tak, že bude interiér vypadat, jako by auto zrovna sjelo z montážní linky.

Používáme pouze profesionální zařízení a chemické prostředky, pro špičkové suché čištění. Účinné čištění lze provádět pouze s profesionálními materiály, které zaručují absolutní bezpečnost, hypoalergenost a žádné nepříjemné pachy.

Součástí čištění interiéru vozidla, je i služba čištění klimatizace a interiéru pomocí ozónu, který je určený k dekontaminaci automobilové klimatizace. Odstraňuje nepříjemné zápachy zevnitř vozidla, dezinfikuje klimatizace, likviduje plísně, houby, roztoče i alergeny.

I. stupeň čištění – od 600 kč

Délka programu dle znečištění, obvykle 1až 2 hod.

Základní luxování interiéru vozu včetně koberečků a prostoru pod nimi, luxování zavazadlového prostoru, Otření plastů, Vyleštění čelního skla.

II. stupeň čištění –  od 1100 kč

Délka programu dle znečištění, obvykle 2 až 3 hod.

Detailní luxování interiéru vozu včetně koberečků a prostoru pod nimi, luxování zavazadlového prostoru, Čištění plastů, Nano ochrana plastů, Čištění sedaček, vyleštění všech oken.

III. stupeň čištění textil – od 2000 kč 

Délka programu dle znečištění, obvykle 5 až 6 hod.

Detailní luxování celého interiéru vozu, čištění koberečků, Tepováni sedaček a všech textilních částí interiéru, čištění plastů, Nano ochrana plastů, Vyleštění všech oken, Mytí mezidveřního prostoru a prahů, Ozónové čištění.

III. stupeň čištění kůže – od 2000 kč

Délka programu dle znečištění, obvykle 5 až 6 hod.

Detailní luxování celého interiéru vozu, čištění koberečků, sedaček a všech kožených částí interiéru, čištění plastů, Nano ochrana plastů, Vyleštění všech oken, Mytí mezidveřního prostoru a prahů, Ozónové čištění.

IV. stupeň detailing vozu – od 8000 kč

Délka programu dle znečištění, obvykle 1až 2 dny.

Odstranění zaschlého hmyzu a hrubých nečistot, Čištění kol, podběhů a pneumatik vč. sundání kol, Chemická dekontaminace laku, Mechanická dekontaminace laku, Čištění všech mezidveřních prostor, Ruční vysušení karoserie jemným mikrovláknem a stlačeným vzduchem, Příprava laku na aplikaci ochrany, Ošetření karoserie vysoce kvalitním voskem( Nano vosk ), Čištění stropnice, Detailní luxování celého interiéru vozu, čištění koberečků a sedaček, Vyčištění a impregnace vnějších plastů, Detailní vyčištění a ochrana všech chromových částí, Vyčištění všech skel z vnější strany, Ozónové čištění, Aplikace tekutých stěračů. Odvoz klienta.

Jednotné a příplatkové služby

Lze objednat jak samostatně, tak v kombinaci s balíčky. Cena závisí na třidě a velikosti vozidla.

 • Čištění stropnice – od 500kč
 • Tepováni jednoho sedadla – od 200 kč
 • Čištěni a impregnace jedné kožené sedačky – od 200 kč
 • Dezinfekce klimatizace a provonění interiéru –  400 kč
 • Odstranění srsti ze zvířat (hodinová sazba) – 300 kč
 • Čištění pohledových částí motoru – od 200 Kč
 • Detailní mytí ALU kol – 4 ks ( odstranění asfaltu, polétavé rzi ) – od 500 Kč
 • Suché mytí karoserie ( Nano technologie ) – od 800 Kč
 • Aplikace tekutých stěračů – 300 kč

Renovace laku 

Osvěží vzhled Vašeho vozu

 • Obnova lesku a ochranné vrstvy laků zašlých, vyšisovaných, zvětralých.  (6 – 8 hodin )   – od 5000Kč
 • Povrchová úprava laku, odstranění škrábanců a následná konzervace – odstranění 70-80% škrábanců. ( Individuální )  – od 10000Kč
 • Aplikace keramické ochrany laku – od 15.000 Kč