O nás

Vybíráme a kontrolujeme ojeté automobily pro své zákazníky. Poskytujeme také konzultační podporu, pomoc při výběru značky automobilu, plnou podporu při nákupu a prodeji automobilů.

Náš hlavní úkol

Náš hlavní úkol lze charakterizovat velmi jednoduše – chráníme Vás před podvody různých bezohledných prodejců.

Bohužel, skutečnost spočívá v tom, že trh s použitými automobily v naší zemi, lze srovnat snad jen s chaosem.

Zákony, které upravují odpovědnost bezohledných prodejců, prakticky neexistují – například úmyslně stočení km, za tento čin podvodník nenese žádnou odpovědnost. Žádný prodávající Vás nebude informovat o skutečném stavu vozidla před prodejem. Následek toho je, že je automobilový trh prostě zaplněn nebezpečnými autovraky. A každý den existují zákazníci, kteří dávají své značné peníze za vozidlo, které často stojí zhruba polovinu své ceny.

Jak vám můžeme pomoci?

Chcete-li vybrat z nabízených možností, něco co za to opravdu stojí, je velmi obtížné, vyžadující hluboké dovednosti, speciální vybavení, čas, nervy a často je to možné pouze s odborníky. Na našich stránkách, najdete spoustu zajímavých informací o koupi ojetého vozu, můžete využít odborného poradenství nebo nás rovnou můžete kontaktovat s vyhledáním odpovídajícího vozu.

Bez ohledu na to, zda se stanete našim zákazníkem nebo ne, doufáme, že naše zkušenosti a znalosti Vám pomohou vyhnout se zklamání při nákupu auta!

Garantujeme

  1. Zaručujeme, že po naší odborné prohlídce, nebude mít vůz který kupujete, žádné závažné vady.
  2. Pokud má prověřované vozidlo technické závady, včetně pomocných zařízení, nebo známky korekce počtu kilometrů, budete informováni písemně a budete tak mít včas úplné informace o technickém stavu vozidla, které uvažujete koupit.
  3. Garantujeme, že auto, které si zakoupíte, má kompletní soubor originálních dokumentů, ověřených v souladu s požadavky stávající legislativy.
  4. Garantujeme, správný technicky stav vozu a jeho hlavních systémů v době nákupu.
  5. Poskytujeme záruku svým klientům, v souladu se zásadami otevřenosti a transparentnosti svých zjištění. Poskytujeme pravdivé informace o stavu vozidla, nepřesvědčujeme své zákazníky, aby si koupili konkrétní vozidlo.
  6. Na základě provedené odborné práce a analýz, vydáváme písemné doporučení, poskytujeme poradenské služby, neseme odpovědnost za přesnost a úplnost poskytnutých informací, která mohou ovlivnit rozhodnutí klienta.
  7. Konečné rozhodnutí, o uzavření smlouvy o prodeji automobilu, však může učinit pouze samotný klient.